Komody
"ADAM" to komoda z trzema szufladkami oraz półkami. Boki i półki wykonano z płyty wiórowej fornirowanej, natomiast blat, dno i front z litego drewna sosnowego. Wymiary zewnętrzne DxGxW: 80 x 50 x 88.
"BOGDAN k2" to komoda z jedną szufladką i drzwiczkami z charakterystycznymi zdobieniami. Boki wykonano z płyty wiórowej fornirowanej a blat, dno i front z drewna sosnowego. Wymiary zewnętrzne DxGxW: 47 x 50 x 88,5.
"BOGDAN k3" komoda do sypialni. Boki wykonano z płyty wiórowej fornirowanej a blat, dno i front z drewna sosnowego. Drzwiczki i szufladę przyozdobiono rowkiem profilowym. Wymiary zewnętrzne DxGxW: 90 x 50 x 85.

"BOGDAN k4" to komoda z czterema dużymi szufladami z charakterystycznymi zdobieniami. Boki wykonano z płyty wiórowej fornirowanej a blat, dno i fronty z litego drewna sosnowego. Wymiary zewnętrzne DxGxW: 110 x 50 x 89,6.
"BOGDAN k5" to komoda z rzędem szufladek pośrodku i drzwiczkami po lewej i po prawej stronie, za którymi znajdują się po dwie półki. Boki wykonano z płyty wiórowej fornirowanej a blat, dno i fronty z litego drewna sosnowego. Szufladki i drzwiczki posiadają charakterystyczne zdobienia. Wymiary zewnętrzne DxGxW: 120 x 50 x 110.
"JACEK k4" to komoda z czterema dużymi szufladami. Fronty jak również blat i dno posiadają zaoblone boki. Wykonane są z drewna sosnowego, natomiast boki z płyty wiórowej fornirowanej. Wymiary zewnętrzne DxGxW: 110 x 50 x 89,5.
"JACEK k5" to komoda z rzędem szufladek pośrodku i drzwiczkami po lewej i po prawej stronie, za którymi znajdują się po dwie półki. Boki i dno wykonano z płyty wiórowej fornirowanej a blat i fronty z litego drewna sosnowego. Wymiary zewnętrzne DxGxW: 120 x 50 x 110.
"Jacek k6" jest komodą do sypialni z wygodnym podziałem szuflad dla dwóch osób. Wymiary zewnętrzne SxGxW: 110 x 50 x 108.
"JULITA k4" to komoda z czterema szufladami. Fronty szuflad w formie płycinowej wykonane z drewna sosnowego, podobnie jak blat. Boki i dno z płyty wiórowej fornirowanej. Wymiary zewnętrzne DxGxW: 80 x 50 x 90.

"JULITA k6" to komoda z sześcioma szufladami. Fronty szuflad w formie płycinowej wykonane z drewna sosnowego, podobnie jak blat . Boki i dno z płyty wiórowej fornirowanej. Wymiary zewnętrzne DxGxW: 80 x 50 x 130.