Stoliki nocne
"AGNIESZKA" nakastlik wykonany z płyty wiórowej fornirowanej. Front szuflady ze sosny, przyozdobiony rowkiem. Wymiary zewnętrzne S x G x W: 30,2 x 25 x 40,5.
"ANDRZEJ n1" to nakastlik z szufladką i cokolikiem z charakterystycznymi zdobieniami. Nóżki prostokątne zaoblone. Dno nakastlika jest jednocześnie półeczką. Boki wykonano z płyty wiórowej fornirowanej, pozostałe elementy z litego drewna sosnowego. Wymiary zewnętrzne S x G x W: 48 x 36 x 54.
"ANDRZEJ n2" to nakastlik z szufladką i cokolikiem z charakterystycznymi zdobieniami. Nóżki prostokątne zaoblone. W tym modelu szufladka znajduje się się na dole, a półka nad nią. Boki wykonano z płyty wiórowej fornirowanej, pozostałe elementy z litego drewna sosnowego. Wymiary zewnętrzne S x G x W: 48 x 36 x 54.
"BOGDAN" to nakastlik z szufladką i półeczką. Front szufladki przyozdobiony rowkiem. Uchwyt gałka drewniana. Boki wykończone listwami, również z rowkiem. Boki wykonano z płyty wiórowej fornirowanej, pozostałe elementy z litego drewna sosnowego. Wymiary zewnętrzne S x G x W: 56 x 38 x 52.
"BOGUSŁAW" to nakastlik z szufladką i drzwiczkami. Boki wykonano z płyty wiórowej fornirowanej a blat, dno i front z drewna sosnowego. Drzwiczki płycinowe. W środku jedna półka. Uchwyty gałki drewniane. Wymiary zewnętrzne S x G x W: 50 x 38 x 60.

"DANIEL" to nakastlik z jedną szufladą i półeczką szklaną, nie posiada żadnych zaobleń na brzegach. Blat, dno i front wykonano z litego drewna sosnowego, natomiast boki i tył z płyty wiórowej fornirowanej. Wymiary zewnętrzne S xG x W: 50 x 36 x 74.
"JACEK" to nakastlik z szufladka i dwoma półeczkami. Uchwyt drewniany. Boki wykonano z płyty wiórowej fornirowanej, pozostałe elementy z litego drewna sosnowego. Wymiary zewnętrzne S x G x W: 45 x 35 x 47.
"JERZY" to nakastlik z jedną szufladą z ozdobnym rowkiem. Dno jest jednocześnie półką. Boki wykonano z płyty wiórowej fornirowanej, pozostałe elementy z litego drewna sosnowego. Wymiary zewnętrzne S x G x W: 45 x 36 x 48.
"JULITA" to nakastlik z szufladką i półeczką. Front szufladki jest płycinowy. Uchwyt metalowy. Boki wykonano z płyty wiórowej fornirowanej, pozostałe elementy z litego drewna sosnowego. Wymiary zewnętrzne S x G x W: 560 x 380 x 500.

"MARTA n1" nakastlik z szufladką i półeczką oraz cokolikiem. Boki wykończone listwami. Boki wykonano z płyty wiórowej fornirowanej, pozostałe elementy z litego drewna sosnowego. Wymiary zewnętrzne S x G x W: 56 x 38 x 48.
"MARTA n2" nakastlik z dwoma szufladkami oraz cokolikiem. Boki wykończone listwami. Boki wykonano z płyty wiórowej fornirowanej, pozostałe elementy z litego drewna sosnowego. Wymiary zewnętrzne S x G x W: 56 x 38 x 48.

"PAWEŁ n1" to prosty nakastlik z jedną szufladą i półką . Boki wykonano z płyty wiórowej fornirowanej, pozostałe elementy z litego drewna sosnowego. Elementy te posiadają zaoblenia. Wymiary zewnętrzne S x G x W: 56 x 38 x 48.

"PAWEŁ n2" to prosty nakastlik z dwoma szufladami. Boki wykonano z płyty wiórowej fornirowanej, pozostałe elementy z litego drewna sosnowego. Elementy te posiadają zaoblenia. Wymiary zewnętrzne S x G x W: 56 x 38 x 48.