Konstrukcja i kolorystyka

Pragniemy Państwu zaprezentować ofertę naszych produktów, związanych z wyposażeniem sypialni. Są to łóżka, nakastliki, komody. Wszystkie łóżka wykonane są z litego, klejonego drewna sosnowego o grubości 24mm. Nogi w zależności od modelu są o przekroju prostokąta o wymiarach 10 x 4,4 cm, 6 x 4,4 cm lub kwadratu 5 x 5 cm, 7 x 7 cm. Całość konstrukcji jest bardzo solidna i stabilna, gdyż w odróżnieniu od łóżek spotykanych na rynku, stosujemy w naszych wyrobach inny sposób montażu. Dla lepszego zobrazowania przedstawione jest to poniżej na modelach.

Boki łóżka posiadają czopy, które wchodzą w gniazda znajdujące się w nogach, a potem blokowane są ośmioma śrubami.

Stelaż na długości 200 cm, stanowi 13 listew /sklejka klejona wyłącznie wzdłużnie/, o szerokości 5 cm i grubości 2 cm, przykręcanych wkrętami do bocznych listew co 9,5 cm. Dodatkowo w łóżkach dwuosobowych stelaż jest podparty na środku listwą
z dwoma nóżkami.

Boki szuflad wykonane są ze sklejki o grubości 12mm, a dno z pilśni 3,2mm. Mechanizm jezdny stanowią 4 duże rolki gumowe toczące się po podłodze i 4 małe rolki prowadzące umieszczone po bokach szuflady.

W nakastlikach i komodach boki wykonane są z płyty wiórowej fornirowanej sosną, natomiast blaty, dna i fronty z drewna. Na wnętrza szuflad została użyta płyta wiórowa laminowana biała o grubości 12 mm, a na dno biała płyta HDF 3,2 mm. Mechanizm wysuwu to prowadnice rolkowe. Wykończenie dostępne jest w dziesięciu wersjach kolorystycznych:Wszystkie wymiary wyrobów podane są w centymetrach w kolejności: długość/D/ x szerokość/S/ x wysokość/W/ lub szerokość/S/ x głębokość/G/ x wysokość/W/.